Biz Kimiz?

Bilgisayar onarımı söz konusu olduğunda, yeteneğimiz ve güvenilirliğimiz ile üst sıralarda yer alan bir firmayız. Biz, bu alanda uzun yıllara dayanan tecrübemizle birinci sınıf hizmet sağlama ve işi hızlı ve verimli bir şekilde bitirme konusunda bir üne sahibiz.

Maxitech olarak temel ilkemiz dürüstlüktür. Biz, sorunun nedeni ve onarımın maliyeti konusunda her zaman açık sözlü olmayı tercih ediyoruz ve asla gereksiz yükseltme veya onarım yapmıyoruz. Müşterilerimiz, bizim her zaman onların çıkarlarını gözeteceğimizden emindirler.

Teknik uzmanlığımıza ek olarak mükemmel müşteri ilişkilerimiz ile de tanınırız. Sabırlı, arkadaş canlısı ve müşterilerimizin memnun olmasını sağlamak için her zaman ekstra yol kat etmeye istekliyiz.

Bilgisayarınızın onarıma ihtiyacı varsa profesyonel, hızlı ve ekonomik teknik servis hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. Cihazınızı kısa sürede tekrar çalışır duruma getireceğimize ve size azami dürüstlük ve saygıyla davranacağımıza emin olabilirsiniz.

Tamir Süreci Nasıl İşliyor?

Bilgisayarınızı bize teslim ettiğinizde işlem sırasına göre teknisyenlerimiz cihazı incelemeye alır, arıza tespit edildikten sonra sizi arayıp bilgilendirir.

Tamirat süresince yapılacak işlemler anlatılır ve ücret teklif edilir. Sizden işlem ve ücret onayı alındıktan sonra bilgisayarınızın tamirine başlanır. Yapılan tamir sonrasında bilgisayarınızın testleri yapılır ve size teslim edilir.

Yapılacak işlemi veya ücreti onaylamamanız durumunda bilgisayarınız yeniden toparlanır, kapatılır ve size iade edilir. Bu durumda arıza tespiti için cuzi bir ücret talep edilebilir.

BİZE ULAŞIN

Müşterilerimiz Ne Diyor